Kadra

Dyrektor szkoły - Krzysztof Sońta

krzysztof sońta

Wicedyrektor - Anna Zgrzebniak

Wicedyrektor - Dagmara Wołczyńska

Wicedyrektor - Ewa Kutkiewicz

Nauczyciele

  1.     Adamiec Marzena
  2.     Banach Katarzyna
  3.     Banasiak - Wojteczek Małgorzata
  4.     Bartos Ewelina
  5.     Bąk Anna
  6.     Bienias Aneta
  7.     Brodowska Wioletta
  8.     Brzezińska Beata
  9.     Bujak Artur
  10.     Bursa Anna
  11.     Cis Barbara
  12.     Czerwiec Iwona
  13.     Czubak Danuta
  14.     Czyżewska – Cielecka Anita
  15.     Delega Mariusz
  16.     Dmuchała Anna
  17.     Dobrasiewicz Agata
  18.     Domagała Magdalena
  19.     Domżalska – Łyszcz Agnieszka
  20.     Duliniec Edyta
  21.     Duralska Anna
  22.     Elertowicz Marzena
  23.     Falkiewicz Magdalena
  24.     Farkowska Marta
  25.     Gajda Aleksandra
  26.     Gajek Kinga
  27.     Gajewska Natalia
  28.     Gawlik Iwona
  29.     Ginał Karolina
  30.     Głogowski Marcin
  31.     Grad Aldona
  32.     Gutkowska Maja
  33.     Guza Joanna
  34.     Hamerska Iwona
  35.     Hodyra Ewa
  36.     Iwańczyk Maria
  37.     Jarosik Andrzej
  38.     Jastrzębska – Kwapisz Dorota
  39.     Kacprowicz Agnieszka
  40.     Kalwarczyk Marta
  41.     Kawałek Żaneta
  42.     Kawska Edyta
  43.     Kocik Anna
  44.     Kowalczyk Małgorzata
  45.     Kowalska Ewa
  46.     Kozerska Podsiadła Magdalena
  47.     Kozicka Aleksandra
  48.     Krawczyk Kaja
  49.     Krok Aneta
  50.     Król Michał
  51.     Krzepisz – Dąbrowska Marlena
  52.     Kutkiewicz Ewa
  53.     Kutkowska Marzena
  54.     ks. Kwiatkowski Karol
  55.     Leszczyńska Wioletta
  56.     Lis Monika
  57.     Litwin Patrycja
  58.     Łozińska Małgorzata
  59.     Majcher Dominika
  60.     Majchrowska Elżbieta
  61.     Majdańska Krystyna
  62.     Małysa Anna
  63.     Mamińska Jolanta
  64.     Marchewka Kamil
  65.     Mąkosa Katarzyna
  66.     Miłkowska-Majcher Aleksandra
  67.     Musiał Małgorzata
  68.     Myśliwiec Katarzyna
  69.     Nogalski Błażej
  70.     Nowakowska Krystyna
  71.     Nowak – Smolińska Monika
  72.     Paja Małgorzata
  73.     Palińska Ewa
  74.     Peresada-Mąkosa Paulina
  75.     Piskorz Ewa
  76.     Piskorz Renata
  77.     Pogoda Monika
  78.     Pucułek Ewa
  79.     Pyszczak Paulina
  80.     Salata Karolina
  81.     Sambor Mikołaj
  82.     Serafin Agnieszka
  83.     Serafin Iwona
  84.     Siekiera Katarzyna
  85.     Skoczek Ryszarda
  86.     Skrzek Aleksandra
  87.     Soból Agnieszka
  88.     Sońta Krzysztof
  89.     Sowińska Agnieszka
  90.     Spirydowicz-Kacperska Agata
  91.     Stolarek Diana
  92.     Szałas Iwona
  93.     Szary Małgorzata
  94.     Szcześniak Anna
  95.     Szczypińska Emilia
  96.     Szmidt Bożena
  97.     Sztybel Iwona
  98.     Świerszcz Andrzej
  99.     ks. Tkaczyk Wojciech
  100.     Utkowska Beata
  101.     Waliwender Katarzyna
  102.     Werdin Krystyna
  103.     Wnukowska Karolina
  104.     Wojciechowska Julita
  105.     Wojciechowska Justyna
  106.     Wołczyńska Dagmara
  107.     Wólczyńska Agata
  108.     Wróbel Katarzyna
  109.     Zep Marzena
  110.     Zgrzebniak Anna

Pracownicy administracji

  1.     Wątły Beata – główna księgowa
  2.     Szwaczka Ewa – sekretarz szkoły
  3.     Grygiel Izabela - intendent
  4.     Stańczyk Marta – specjalista ds. kadr i płac
  5.     Malczenko Katarzyna – inspektor BHP

Pracownicy obsługi i pomocy

  1.     Balana Anna
  2.     Brzezińska Magdalena
  3.     Dukielska Aleksandra
  4.     Dwojak Krzysztof
  5.     Ferblik Gabriela
  6.     Figura Anna
  7.     Gałek-Nędzi Urszula
  8.     Gębska Jolanta
  9.     Janus Ilona
  10.     Jaworska Karolina
  11.     Kanclerz Dominika
  12.     Kołsut Izabela
  13.     Kościelniak Anna
  14.     Kozłowska Justyna
  15.     Król Monika
  16.     Łyżwa Karolina
  17.     Malmon Anna
  18.     Nachulewicz Anna
  19.     Olszańska Bożena
  20.     Perłowska Alicja
  21.     Pożyczka Barbara
  22.     Rojek Dariusz
  23.     Stolarek Aleksandra
  24.     Stolarek Magdalena
  25.     Stolarek Ewa
  26.     Szczepanowska Sylwia
  27.     Śpiewakowski Krzysztof
  28.     Świerszcz Anna
  29.     Tkaczyk Angelika
  30.     Tuźnik Dominik
  31.     Wątła Agnieszka
  32.     Wolak Daria
  33.     Wójtowicz Maria
  34.     Wróbel Jarosław
  35.     Wróbel Katarzyna
  36.     Zberezińska Małgorzata

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych

ul. Lipska 2, 26-600 Radom

Tel / Fax: (48) 366 82 20

Tel / Fax: (48) 366 41 31

Email:

sekretariat@zssipo.radom.pl

Inspektor Ochrony Danych:

iod@zssipo.radom.pl

Administrator strony:

admin@zssipo.radom.pl

Jak dotrzeć

Polub Nasz profil

Kalendarz

« Październik 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Instagram