Aktualności

Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym "Do Celu" im. Św. Brata Alberta w Radomiu w ramach zadania organizowanego przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej napisało projekt dotyczący dzieci i młodzieży z zespołem Aspergera - "Nie etykietuj, a zrozum - zespół Aspergera".

Zatrudnimy:

- fizjoterapeute / rehabilitanta na cały etat;

Praca od zaraz. Szczegóły w sekretariacie szkoły.

Szanowni Państwo
Nowy rok szkolny wkrótce się rozpocznie. Rok pełen wyzwań dla nas i dla Państwa.

Poniżej zamieszczamy linki z materiałami informacyjnymi opracowanymi przez MEN, MZ i GIS w związku z powrotem uczniów do szkoły od 1 września 2020r. Prosimy o zapoznanie się z nimi. Na podstawie wytycznych opracowujemy zasady, regulaminy i procedury, które będą obowiązywać w szkole. Zostaną one umieszczone na stronie szkoły, a także przekazane przez wychowawców/opiekunów.

Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r. w zakresie organizacji zajęć w szkole i placówce:
https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkol-dzialania-men-w-organizacji-roku-szkolnego-20202021-w-warunkach-epidemii

Opublikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi w związku z powrotem uczniów do szkół i placówek 1 września 2020 r." Proszę o zapoznanie się z tym materiałem: https://www.gov.pl/web/edukacja/Q-A-powrot-uczniow-do-szkol-i-placowek-1-wrzesnia-2020

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z 25 sierpnia 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 – IV aktualizacja https://www.gov.pl/web/gis/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-inspektora-sanitarnego-z-25-sierpnia-2020-r-dla-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkolnego-oraz-instytucji-opieki-nad-dziecmi-w-wieku-do-lat-3--iv-aktualizacja
Wskazówki dla rodziców
Zasady dla uczniów
Zalecenia dla szkół ze "strefy żółtej i czerwonej"

Na stronie szkoły zamieszczona została informacja na temat organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.
Z poważaniem
Dyrekcja

 

SZANOWNI RODZICE I NAUCZYCIELE

DRODZY UCZNIOWIE

W dniu 1 września 2020 r. o godz. 10:00 w kościele p.w. Świętego Brata Alberta  

Odbędzie się Msza Święta inaugurująca rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Z uwagi na rozpoczęcie zajęć w ZSS i PO w reżimie sanitarnym zapraszamy na spotkania
z wychowawcami klas i oddziałów:

Godz. 9:00

1oddział rewalidacyjno – wychowawczy – p. Katarzyna Banach ( świetlica dla dzieci młodszych)

2 oddział rewalidacyjno – wychowawczy – p. Agnieszka Makowska (świetlica dla dzieci starszych)

Klasa 1 SPa – p. Agata Wólczyńska ( sala nr 115)

Klasa 1 SPb – p. Wioletta Leszczyńska (sala nr 25)

Klasa 1 SPc – p. Anna Dmuchała ( sala nr 04)

Godz.11:00

Klasa 3 SPd – p. Edyta Makowiecka (sala nr 118)

Klasa 4 SPc – p. Ilona Konopka (sala nr 117)

Klasa 6SPa – p. Małgorzata Musiał (sala nr 116)

Klasa 1 PPa – p. Klaudia Górska (sala nr 105 – plastyczna)

Klasa 3 PP b – p. Agnieszka Gałka (sala nr 110 – stołówka) 

W dniu 1 września 2020 r. oddziały przedszkolne pracują zgodnie z planem. Wychowawcy udzielają najważniejszych informacji rodzicom w czasie spotkania zorganizowanego w każdej grupie podczas przyprowadzania dzieci na zajęcia.

Pozostali wychowawcy przekazują informacje związane z rozpoczęciem roku szkolnego telefonicznie lub e-mailem.

Prosimy wszystkich wychowawców o poinformowanie rodziców o planie zajęć oraz o ustalenie ścieżek szybkiej komunikacji z rodzicami ( np.: telefon, e-mail)

 

 

 

Zatrudnimy:

- LOGOPEDĘ

warunek:

- nasza placówka jako podstawowe miejsce pracy.

Praca od zaraz. Szczegóły w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy naszych uczniów wraz z rodzicami na bezpłatną wizytę w Normobaris - komora normobaryczna Radom Makowiec. Voucher podarunkowy można odebrać w szkole lub siedzibie firmy, a wizytę umówicie telefonicznie ☎️ 539-305-300

Kochani zachęcamy do przekazania każdego wolnego grosika na pomoc Ani. Zbiórka trwa.

Przed chorobą od 16 lat opiekowała się wraz z nami naszymi uczniami. Każdego dnia niosła pomoc innym, pomagała w rozwijaniu umiejętności potrzebnych do samodzielnego życia. Teraz ma jedno marzenie, aby wyzdrowieć i znów nieść pomoc innym. Potrzebuję pomocy, aby żyć.

My ze swojej strony zachęcamy do indywidualnego wsparcia na leczenie Ani na stronie zbiórki (link poniżej) i jednocześnie udostępniliśmy specjalną puszkę w naszej placówce do której także można wrzucać każdy wolny grosik. Puszka udostępniona będzie dla Państwa do 17 lipca. Następnie całą kwotę wpłacimy na zbiórkę dla Ani.

Więcej informacji nt. zbiórki tutaj: https://www.siepomaga.pl/ania-koscielniak

 

Nasza szkoła jest jedną z 30 szkół z województwa mazowieckiego, które biorą udział w programie edukacyjnym „EkoPaka – zamykamy obieg surowców” organizowanym przez INTERSEROH Organizację Odzysku Opakowań.

Informujemy, że zgodnie z zapisem ujętym w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej w terminie do 26 czerwca 2020r. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.

Przypomnijmy, że w czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość.

Oznacza to, że w tym okresie nauczyciele i specjaliści w przedszkolu, szkołach oraz w Pracowni WWRD w Zespole Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu nadal będą prowadzić zajęcie w trybie zdalnym.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 3 czerwca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych

ul. Lipska 2, 26-600 Radom

Tel / Fax: (48) 366 82 20

Tel / Fax: (48) 366 41 31

Email:

sekretariat@zssipo.radom.pl

Inspektor Ochrony Danych:

iod@zssipo.radom.pl

Administrator strony:

admin@zssipo.radom.pl

Jak dotrzeć

Polub Nasz profil

Kalendarz

« Październik 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz