Aktualności

02 luty

I Przegląd Kolęd i Pastorałek "Muzyczne Anioły"

27 stycznia 2017 roku odbył się I Przegląd Kolęd i Pastorałek "Muzyczne Anioły" zorganizowany przez ZSSiPO, którego koordynatorkami były Wioletta Brodowska i Aleksandra Pawłowicz - nauczycielki z naszej szkoły. Resursa Obywatelska pękała w szwach uczestnicy z niecierpliwością czekali na swój występ. Publiczność dopisała, wszyscy z zaciekawieniem śledzili występy. Na scenie przewinęło się aż 50-ciu uczestników!

Jury w składzie: Andrzej Przybylski i Zbigniew Zieliński mieli nie lada trudne zadanie, by wyłonić solistów i zespoły wokalne, które zasługują na nagrody specjalne, ponieważ wszyscy prezentowali bardzo wysoki poziom wykonawczy. Podczas ich burzliwych obrad krótki recital zaprezentowała grupa wokalna z Resursy Obywatelskiej, był także słodki poczęstunek, aby nikomu nie zabrakło energii. Nadszedł upragniony czas werdyktu. Jury wraz z organizatorkami wręczyli wygranym piękne nagrody. Nikt nie wyszedł z przeglądu z pustymi rękami! Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia, ponieważ jury postanowiło docenić wielkość pracy jaką włożyli w występ. Przegląd zakończył się radością każdego z uczestników. Imprezę poprowadził Wojtek Szymański, który wprowadzał uczestników w wesoły nastrój, trema nie miała szans!

Bardzo dziękujemy wszystkim pomocnikom - każdy pracował przy przeglądzie charytatywnie.

Dziękujemy także licznym sponsorom, bez których nie udałoby nam się zorganizować tej pięknej imprezy, która przyniosła tak wiele radości dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością.

Zapraszamy na kolejne "Muzyczne Anioły" za rok.

Galeria zdjęć na naszym profilu na facebooku (kliknij TUTAJ)

Występy artystów można obejrzeć na naszym kanale na YT (kliknij tutaj)

Relacja TV Dami z wydarzenia (kliknij TUTAJ)

 

Opublikowali: Anita Kwiecień, Agnieszka Jaworska, Ania Wabik, Dawid Wiśniewski, klasa PP3a

Czytany 1805 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 02 luty 2017 16:13
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych

ul. Lipska 2, 26-600 Radom

Tel / Fax: (48) 366 82 20

Tel / Fax: (48) 366 41 31

Email:

sekretariat@zssipo.radom.pl

Inspektor Ochrony Danych:

iod@zssipo.radom.pl

Administrator strony:

admin@zssipo.radom.pl

Jak dotrzeć

Polub Nasz profil

Kalendarz

« Lipiec 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz