Aktualności

14 maj

Integracja dzieci WWRD

W sobotę 11.05.2019 r. odbyła się wycieczka integracyjna dla dzieci uczęszczających na zajęcia do Placówki Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka przy Zespole Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu.

W Leśnym Ośrodku Edukacyjnym w Jedlni-Letnisku na dzieci i ich rodziny czekało dużo niespodzianek.

Uczestnicy zabawy poznali świat bańki mydlanej i podstawy trików iluzji bańki, podziwiali bańki ogniste, a także dymne z tajemniczym białym pyłem wewnątrz. Część dzieci została zamknięta w dużej bańce. Wszystkie zaś mogły bawić się specjalnie przygotowanymi akcesoriami do robienia magicznych baniek.

Na dzieci i ich rodziny czekał także zaprzęg konny. Dzięki temu każdy miał okazję udać się na przejażdżkę, by podziwiać malownicze widoki Puszczy Kozienickiej.

Malownicze były również ciasteczka wykonane przez dzieci przy specjalnie przygotowanym stole wypełnionym ciastkami, lukrami oraz innymi ozdobami. Pyszne ciasteczka sprawiły dużo radości dzieciom. Na rodziców czekała zaś smaczna niespodzianka, którą był poczęstunek z dzika.

Wszyscy uczestnicy imprezy integrowali się również przy pieczeniu kiełbasek, herbacie i stole pełnym witamin w postaci owoców. Po posiłku dzieci, rodzice i nauczyciele bawili się przy muzyce. Węże, kółka i inne zabawy wywołały uśmiechy na twarzach dzieci. Podczas spotkania odbyły się także zabawy głosem przy mikrofonie oraz konkurs przeciągania liny.

A wszystko to w blasku promiennych uśmiechów i promiennego słońca.

A.S.

 

Czytany 257 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 14 maj 2019 19:35
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych

ul. Lipska 2, 26-600 Radom

Tel / Fax: (48) 366 82 20

Tel / Fax: (48) 366 41 31

Email:

sekretariat@zssipo.radom.pl

Inspektor Ochrony Danych:

iod@zssipo.radom.pl

Administrator strony:

admin@zssipo.radom.pl

Jak dotrzeć

Polub Nasz profil

Kalendarz

« Czerwiec 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz