Aktualności

12 listopad

V Przegląd Kolęd i Pastorałek "Muzyczne Anioły"

Szanowni Państwo!

Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu serdecznie zaprasza na V Przegląd Kolęd i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych „Muzyczne Anioły”, który odbędzie się w czwartek 14.01.2021 r. w Zespole Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych im. Św. Brata Alberta w Radomiu, ul. Lipska 2.

Impreza została objęta honorowym patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Henryka Tomasika oraz Prezydenta Miasta Radomia Pana Radosława Witkowskiego. Z uwagi na panującą pandemię w naszym kraju Przegląd w tym roku będzie miał formę online.

Głównym celem inicjatywy jest promowanie i nagradzanie działalności artystycznej osób niepełnosprawnych obdarzonych nieprzeciętnymi zdolnościami twórczymi. Ponadto integracja środowisk osób niepełnosprawnych, umuzykalnianie osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych, podtrzymywanie polskiej tradycji kolędowania, upowszechnianie terapii przez sztukę, wymiana doświadczeń między terapeutami, kształtowanie pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych, rozwijanie ich zainteresowań, jak również stwarzanie możliwości prezentacji umiejętności wokalnych dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Spotkanie kolędowe adresowane jest do organizacji i instytucji zrzeszających osoby niepełnosprawne (szkoły specjalne oraz z oddziałami integracyjnymi, stowarzyszenia, fundacje, warsztaty terapii zajęciowej, Domy Pomocy Społecznej).

Wypełnione karty zgłoszeniowe prosimy przesłać wraz z nagraniem wideo do dnia 15 grudnia 2020 r. na adres. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem Panią Wiolettą Brodowską drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 506-264-147

Pobierz:

1. Karta zgłoszenia i zgoda na publikację wizerunku (karta-zgloszenia-i-zgoda-21.doc - kliknij tutaj)

2. Regulamin przeglądu 2021 (regulamin-21.pdf kliknij tutaj)

 

 

Tak wyglądał Przegląd w 2020 roku...

Czytany 167 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 12 listopad 2020 19:30
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych

ul. Lipska 2, 26-600 Radom

Tel / Fax: (48) 366 82 20

Tel / Fax: (48) 366 41 31

Email:

sekretariat@zssipo.radom.pl

Inspektor Ochrony Danych:

iod@zssipo.radom.pl

Administrator strony:

admin@zssipo.radom.pl

Jak dotrzeć

Polub Nasz profil

Kalendarz

« Grudzień 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz