Aktualności

05 listopad

VI Przegląd Kolęd i Pastorałek "Muzyczne Anioły"

Szanowni Państwo!

Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu serdecznie zaprasza na VI Przegląd Kolęd i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych „Muzyczne Anioły”, który odbędzie się w czwartek 20.01.2022 r. w Zespole Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych im. Św. Brata Alberta w Radomiu, ul. Lipska 2.

Impreza została objęta honorowym patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Henryka Tomasika oraz Prezydenta Miasta Radomia Pana Radosława Witkowskiego. Z uwagi na panującą pandemię w naszym kraju Przegląd przyjmię formę online.

Głównym celem inicjatywy jest promowanie i nagradzanie działalności artystycznej osób niepełnosprawnych obdarzonych nieprzeciętnymi zdolnościami twórczymi. Ponadto integracja środowisk osób niepełnosprawnych, umuzykalnianie osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych, podtrzymywanie polskiej tradycji kolędowania, upowszechnianie terapii przez sztukę, wymiana doświadczeń między terapeutami, kształtowanie pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych, rozwijanie ich zainteresowań, jak również stwarzanie możliwości prezentacji umiejętności wokalnych dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Spotkanie kolędowe adresowane jest do organizacji i instytucji zrzeszających osoby niepełnosprawne (szkoły specjalne oraz z oddziałami integracyjnymi, stowarzyszenia, fundacje, warsztaty terapii zajęciowej, Domy Pomocy Społecznej).

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionych kart zgłoszeniowych oraz nagrania występu do dnia 15 grudnia 2021 r. na adres. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem Panią Wiolettą Brodowską drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 506-264-147

regulamin zaproszenie

Pobierz:

1. Karta zgłoszenia i zgoda na publikację wizerunku (karta-zgloszenia-i-zgoda-ma2022.doc - kliknij tutaj)

2. Regulamin przeglądu 2021 (regulamin-ma2022.pdf kliknij tutaj)

 

 

Przegląd występów z poprzedniej edycji poniżej:

Czytany 472 razy Ostatnio zmieniany piątek, 05 listopad 2021 08:44
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych

ul. Lipska 2, 26-600 Radom

Tel / Fax: (48) 366 82 20

Tel / Fax: (48) 366 41 31

Email:

dyrektor@zssipo.radom.pl

sekretariat@zssipo.radom.pl

Inspektor Ochrony Danych:

iod@zssipo.radom.pl

Administrator strony:

admin@zssipo.radom.pl

Jak dotrzeć

Polub Nasz profil

Kalendarz

« Styczeń 2022 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz