Ułatwienia dostępu

Aktualności

09 listopad

VII Przegląd Kolęd i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych "Muzyczne Anioły"

Szanowni Państwo!

Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu serdecznie zaprasza na VII Przegląd Kolęd i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych „Muzyczne Anioły”, który odbędzie się w czwartek 26.01.2023 r. w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Pendereckiego w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu, ul. 25 czerwca 70.

Impreza została objęta honorowym patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Marka Solarczyka, Prezydenta Miasta Radomia Pana Radosława Witkowskiego oraz patronat medialny objęło Radio Plus Radom.

Głównym celem inicjatywy jest promowanie i nagradzanie działalności artystycznej osób niepełnosprawnych obdarzonych nieprzeciętnymi zdolnościami twórczymi. Ponadto integracja środowisk osób niepełnosprawnych, umuzykalnianie osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych, podtrzymywanie polskiej tradycji kolędowania, upowszechnianie terapii przez sztukę, wymiana doświadczeń między terapeutami, kształtowanie pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych, rozwijanie ich zainteresowań, jak również stwarzanie możliwości prezentacji umiejętności wokalnych dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Spotkanie kolędowe adresowane jest do organizacji i instytucji zrzeszających osoby niepełnosprawne (szkoły specjalne oraz z oddziałami integracyjnymi, stowarzyszenia, fundacje, warsztaty terapii zajęciowej, Domy Pomocy Społecznej).

Wypełnione karty zgłoszeniowe prosimy przesłać do dnia 21 listopada 2022r. na adres. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem Panią Wiolettą Brodowską mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 506-264-147.

Do pobrania:

  1. Karta zgłoszeniowa
  2. Regulamin
  3. Zaproszenie

Czytany 511 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 listopad 2022 11:18
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych

ul. Lipska 2, 26-600 Radom

Tel / Fax: (48) 366 82 20

Tel / Fax: (48) 366 41 31

Email:

dyrektor@zssipo.radom.pl

sekretariat@zssipo.radom.pl

Inspektor Ochrony Danych:

iod@zssipo.radom.pl

Administrator strony:

admin@zssipo.radom.pl

Jak dotrzeć

Polub Nasz profil

Kalendarz

« Maj 2023 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Newsletter

Please enable the javascript to submit this form