Kadra

Dyrektor szkoły - Krzysztof Sońta

krzysztof sońta

Wicedyrektor - Anna Zgrzebniak

Wicedyrektor - Dagmara Wołczyńska

Nauczyciele

1    Adamiec Marzena
2    Banach Katarzyna
3    Banasiak-Wojteczek Małgorzata
4    Bartos Ewelina
5    Bąk Anna
6    Bienias Aneta
7    Brodowska Wioletta
8    Brzezińska Beata
9    Bujak Artur
10    Cis Barbara
11    Czerwiec Iwona
12    Czerwińska Małgorzata
13    Czubak Danuta
14    Czyżewska-Cielecka Anita
15    Delega Mariusz
16    Dmuchała Anna
17    Dobrasiewicz Agata
18    Domagała Magdalena
19    Domżalska-Łyszcz Agnieszka
20    Duliniec Edyta
21    Duralska Anna
22    Dusiński Mateusz
23    Falkiewicz Magdalena
24    Farkowska Marta
25    Furga Katarzyna
26    Gajek Kinga
27    Gajewska-Zadrożniak Natalia
28    Gałęzia Grażyna
29    Gałka Agnieszka
30    Gawlik Iwona
31    Ginał Karolina
32    Głogowska Anna
33    Głogowska Beata
34    Głogowski Marcin
35    Górska Klaudia
36    Grad Aldona
37    Gruszczyńska Małgorzata
38    Gutkowska Maja
39    Guza Joanna
40    Hamerska Iwona
41    Hodyra Ewa
42    Iwańczyk Maria
43    Jarosik Andrzej
44    Jastrzębska-Kwapisz Dorota
45    Kacprowicz Agnieszka
46    Kalwarczyk Marta
47    Kawałek Żaneta
48    Kawska Edyta
49    Konopka Ilona
50    Kot Aleksandra
51    Kozerska-Podsiadła Magdalena
52    Kozicka Aleksandra
53    Krawczyk Kaja
54    Krok Aneta
55    Król Michał
56    Krzepisz-Dąbrowska Marlena
57    Kutkiewicz Ewa
58    Kutkowska Marzena
59    Kwiatkowski Karol
60    Leszczyńska Wioletta
61    Lis Monika
62    Litwin Patrycja
63    Łozińska Małgorzata
64    Majchrowska Elżbieta
65    Majdańska Krystyna
66    Makowiecka Edyta
67    Makowska Agnieszka
68    Makuch Robert
69    Malczewska Renata
70    Malmon Anna
71    Malmon Daria
72    Małysa Anna
73    Mamińska Jolanta
74    Marchewka Kamil
75    Marszałek Emilia
76    Matracka Aleksandra
77    Metzger Maria
78    Miłkowska-Majcher Aleksandra
79    Mital Paweł
80    Musiał Małgorzata
81    Myśliwiec Katarzyna
82    Nogalski Błażej
83    Nowakowska Krystyna
84    Nowak-Smolińska Monika
85    Ostręga Magdalena
86    Palińska Ewa
87    Pańkowska Klaudia
88    Peresada-Mąkosa Paulina
89    Piskorz Ewa
90    Piskorz Renata
91    Pogoda Monika
92    Posuniak Paulina
93    Pucułek Ewa
94    Pyszczak Paulina
95    Rycerska Sylwia
96    Salata Karolina
97    Sambor Magdalena
98    Sambor Mikołaj
99    Serafin Agnieszka
100    Siekiera Albert
101    Siekiera Katarzyna
102    Siepetowska Jagoda
103    Skoczek Ryszarda
104    Skrzek Aleksandra
105    Soból Agnieszka
106    Sońta Krzysztof
107    Sowińska Agnieszka
108    Szałas Dominika
109    Szałas Iwona
110    Szary Małgorzata
111    Szcześniak Anna
112    Szczypińska Emilia
113    Szmidt Bożena
114    Świerszcz Andrzej
115    Tkaczyk Wojciech
116    Tomczyk Anetta
117    Utkowska Beata
118    Werdin Krystyna
119    Włodarczyk Olga
120    Włodek Paulina
121    Wnukowska Karolina
122    Wojciechowska Julita
123    Wojciechowska Justyna
124    Wojdat Aleksandra
125    Wołczyńska Dagmara
126    Wójcik Anna
127    Wólczyńska Agata
128    Wrocławska Marta
129    Wróbel Katarzyna
130    Zep Marzena
131    Zgrzebniak Anna

Pracownicy administracji

  1.     Wątły Beata – główna księgowa
  2.     Szwaczka Ewa – sekretarz szkoły
  3.     Łyżwa Karolina
  4.     Grygiel Izabela - intendent
  5.     Stańczyk Marta – specjalista ds. kadr i płac
  6.     Malczenko Katarzyna – inspektor BHP

Pracownicy obsługi i pomocy

1    Balana Anna
2    Bilska Kinga
3    Celuch Karolina
4    Dukielska Aleksandra
5    Dwojak Krzysztof
6    Ferblik Gabriela
7    Gałek-Nędzi Urszula
8    Gos Marta
9    Janus Ilona
10    Jaworska Karolina
11    Kanclerz Dominika
12    Kołsut Izabela
13    Kowalczyk Iwona
14    Kozdrach Eunika
15    Michrowska Aneta
16    Mularska Wiktoria
17    Nachulewicz Anna
18    Perłowska Alicja
19    Piskórz Natalia
20    Pożyczka Barbara
21    Rojek Dariusz
22    Stolarek Aleksandra
23    Stolarek Ewa
24    Szczepanowska Sylwia
25    Śpiewakowski Krzysztof
26    Świerszcz Anna
27    Tkaczyk Angelika
28    Wątła Agnieszka
29    Wolak Daria
30    Wójtowicz Maria
31    Wróbel Jarosław

 

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych

ul. Lipska 2, 26-600 Radom

Tel / Fax: (48) 366 82 20

Tel / Fax: (48) 366 41 31

Email:

dyrektor@zssipo.radom.pl

sekretariat@zssipo.radom.pl

Inspektor Ochrony Danych:

iod@zssipo.radom.pl

Administrator strony:

admin@zssipo.radom.pl

Jak dotrzeć

Polub Nasz profil

Kalendarz

« Wrzesień 2021 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz