Kadra

Dyrektor szkoły - Krzysztof Sońta

krzysztof sońta

Wicedyrektor - Anna Zgrzebniak

Wicedyrektor - Dagmara Wołczyńska

Wicedyrektor - Ewa Kutkiewicz

Nauczyciele

  1.     Adamiec Marzena
  2.     Banach Katarzyna
  3.     Banasiak - Wojteczek Małgorzata
  4.     Bartos Ewelina
  5.     Bąk Anna
  6.     Bienias Aneta
  7.     Brodowska Wioletta
  8.     Brzezińska Beata
  9.     Bujak Artur
  10.     Bursa Anna
  11.     Cis Barbara
  12.     Czerwiec Iwona
  13.     Czubak Danuta
  14.     Czyżewska – Cielecka Anita
  15.     Delega Mariusz
  16.     Dmuchała Anna
  17.     Dobrasiewicz Agata
  18.     Domagała Magdalena
  19.     Domżalska – Łyszcz Agnieszka
  20.     Duliniec Edyta
  21.     Duralska Anna
  22.     Elertowicz Marzena
  23.     Falkiewicz Magdalena
  24.     Farkowska Marta
  25.     Gajda Aleksandra
  26.     Gajek Kinga
  27.     Gajewska Natalia
  28.     Gawlik Iwona
  29.     Ginał Karolina
  30.     Głogowski Marcin
  31.     Grad Aldona
  32.     Gruszczyńska Małgorzata
  33.     Gutkowska Maja
  34.     Guza Joanna
  35.     Hamerska Iwona
  36.     Hodyra Ewa
  37.     Iwańczyk Maria
  38.     Jarosik Andrzej
  39.     Jastrzębska – Kwapisz Dorota
  40.     Kacprowicz Agnieszka
  41.     Kaluga Oktawia
  42.     Kalwarczyk Marta
  43.     Kawałek Żaneta
  44.     Kawska Edyta
  45.     Kocik Anna
  46.     Kowalczyk Małgorzata
  47.     Kozerska Podsiadła Magdalena
  48.     Kozicka Aleksandra
  49.     Krawczyk Kaja
  50.     Krok Aneta
  51.     Król Michał
  52.     Krzepisz – Dąbrowska Marlena
  53.     Kutkiewicz Ewa
  54.     Kutkowska Marzena
  55.     ks. Kwiatkowski Karol
  56.     Leszczyńska Wioletta
  57.     Lis Monika
  58.     Litwin Patrycja
  59.     Łozińska Małgorzata
  60.     Majcher Dominika
  61.     Majchrowska Elżbieta
  62.     Majdańska Krystyna
  63.     Małysa Anna
  64.     Mamińska Jolanta
  65.     Marchewka Kamil
  66.     Mąkosa Katarzyna
  67.     Miłkowska-Majcher Aleksandra
  68.     Musiał Małgorzata
  69.     Myśliwiec Katarzyna
  70.     Nogalski Błażej
  71.     Nowakowska Krystyna
  72.     Nowak – Smolińska Monika
  73.     Paja Małgorzata
  74.     Palińska Ewa
  75.     Peresada-Mąkosa Paulina
  76.     Piskorz Ewa
  77.     Piskorz Renata
  78.     Pogoda Monika
  79.     Pucułek Ewa
  80.     Pyszczak Paulina
  81.     Salata Karolina
  82.     Sambor Mikołaj
  83.     Serafin Agnieszka
  84.     Serafin Iwona
  85.     Siekiera Katarzyna
  86.     Siepetowska Jagoda
  87.     Skoczek Ryszarda
  88.     Skrzek Aleksandra
  89.     Soból Agnieszka
  90.     Sońta Krzysztof
  91.     Sowińska Agnieszka
  92.     Spirydowicz-Kacperska Agata
  93.     Stolarek Diana
  94.     Szałas Iwona
  95.     Szary Małgorzata
  96.     Szcześniak Anna
  97.     Szczypińska Emilia
  98.     Szmidt Bożena
  99.     Świerszcz Andrzej
  100.     ks. Tkaczyk Wojciech
  101.     Utkowska Beata
  102.     Waliwender Katarzyna
  103.     Werdin Krystyna
  104.     Wnukowska Karolina
  105.     Wojciechowska Julita
  106.     Wojciechowska Justyna
  107.     Wołczyńska Dagmara
  108.     Wólczyńska Agata
  109.     Wróbel Katarzyna
  110.     Zep Marzena
  111.     Zgrzebniak Anna

Pracownicy administracji

  1.     Wątły Beata – główna księgowa
  2.     Szwaczka Ewa – sekretarz szkoły
  3.     Grygiel Izabela - intendent
  4.     Stańczyk Marta – specjalista ds. kadr i płac
  5.     Malczenko Katarzyna – inspektor BHP

Pracownicy obsługi i pomocy

  1.     Arak Katarzyna
  2.     Balana Anna
  3.     Brzezińska Magdalena
  4.     Dukielska Aleksandra
  5.     Dwojak Krzysztof
  6.     Ferblik Gabriela
  7.     Figura Anna
  8.     Gałek-Nędzi Urszula
  9.     Grzegorczyk Aleksandra
  10.     Janus Ilona
  11.     Jaworska Karolina
  12.     Kanclerz Dominika
  13.     Kołsut Izabela
  14.     Kościelniak Anna
  15.     Król Monika
  16.     Łyżwa Karolina
  17.     Malmon Anna
  18.     Nachulewicz Anna
  19.     Olszańska Bożena
  20.     Perłowska Alicja
  21.     Pożyczka Barbara
  22.     Rojek Dariusz
  23.     Stolarek Aleksandra
  24.     Stolarek Magdalena
  25.     Stolarek Ewa
  26.     Szczepanowska Sylwia
  27.     Śpiewakowski Krzysztof
  28.     Świerszcz Anna
  29.     Tkaczyk Angelika
  30.     Wątła Agnieszka
  31.     Wolak Daria
  32.     Wójcik Agnieszka
  33.     Wójtowicz Maria
  34.     Wróbel Jarosław
  35.     Wróbel Katarzyna

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych

ul. Lipska 2, 26-600 Radom

Tel / Fax: (48) 366 82 20

Tel / Fax: (48) 366 41 31

Email:

sekretariat@zssipo.radom.pl

Inspektor Ochrony Danych:

iod@zssipo.radom.pl

Administrator strony:

admin@zssipo.radom.pl

Jak dotrzeć

Polub Nasz profil

Kalendarz

« Lipiec 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz